Jednodielne plavky? Sú šik a pristanú všetkým!

Jednodielne plavky? Sú šik a pristanú všetkým!

14. apríla 2023
Plavky

V predchádzajúcich článkoch sme si ukázali krásu dvojdielnych plaviek aj skvelé vlastnosti modelov pre plné krivky. V dnešnom článku sa pozrieme na jednodielne plavky a ich druhy.

Klasické jednodielne plavky

Všetky ich poznáme a milujeme. V klasických jednodielnych plavkách zaujmete vždy a všade. Vhod prídu ale aj v situáciách, keď úplne nechceme ukazovať bruško alebo sa chystáme na divoké vodné radovánky.

Môžete si vybrať medzi modelmi so skrytými košíčkami, ktoré diskrétne tvarujú poprsie a poskytujú mu potrebnú oporu, a medzi modelmi s nevystuženými košíčkami.

Monokiny

Čo vlastne sú? Ide o zaujímavú kombináciu jednodielnych a dvojdielnych plaviek, ktoré rafinovane odhaľujú ženské telo. Vďaka správnemu výberu ale odhalia iba to, čo naozaj chcete a problémové partie hravo skryjú.

Športové jednodielne plavky

Hodia sa na plavecké tréningy, vodné aj plážové športy. Od klasických plaviek sa líšia prepracovanejším strihom, ktorý perfektne sedí na tele, ale zároveň neobmedzuje v žiadnom pohybe. Ďalší rozdiel je v materiáli, ktorý spoľahlivo odoláva morskej aj chlórovanej vode.

Zoštíhľujúce plavky

Rovnako ako pri sťahovacej bielizni platí, že zoštíhľujúce plavky nepatria iba do šatníka žien s konfekčnou veľkosťou XXL. Každá z nás sa občas necíti vo svojej koži, a práve zoštíhľujúce plavky vďaka podšívke z formujúceho materiálu pomôžu spevniť a vyhladiť problematické partie.

Zamerajte sa na doplnky! Doladia váš outfit k dokonalosti

Pareá, šatky, šaty aj tašky váš plavkový outfit pozdvihnú na vyššiu úroveň. Prezrite si našu širokú ponuku doplnkov a skombinujte ich so svojimi obľúbenými plavkami.

Plážové pareo Vivien
Etna, Plážové pareo Vivien (kód: Vivien_pareo)
Štítky
Na leto
Štítky
Na leto