Teploty stúpajú! Zvládnite leto sebaisto

Teploty stúpajú! Zvládnite leto sebaisto

22. júna 2023
Ako vybraťO bielizni

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Pravé letné počasie je konečne tu a s ním aj príjemné odhaľovanie. Vychutnáte si ho ale len v správnej bielizni. Telu bude príjemne a vy budete mať istotu, že máte pod kontrolou svoje krivky aj nevyhnutné potenie.

Najlepšie podprsenky na leto?

Z materiálu Spacer 3D! Prsia sú v lete najspokojnejšie, keď môžu voľne dýchať. A presne toto vie zariadiť materiál Spacer 3D. Je ultraľahký, plný jemných otvorených komôrok, ktorými prúdi vzduch smerom k telu aj opačne. Väčšina podprseniek Spacer má hladké košíčky, sú teda ideálne aj pod tričko. Ale existujú aj modely ozdobené čipkou. Rovnako aj športová verzia, kde sa potenie rieši dvojnásobne.

Podprsenka Spacer 3D Viktoria (kód: Spacer01)

Nevystužené podprsenky

Každá ušetrená vrstva sa počíta a platí to aj o podprsenkách. Ľahučké košíčky z jemnej čipky, tylu alebo bavlny sú na letné dni ako stvorené. A ak túžite po absolútnom pohodlí, stavte na braletky – s kosticami alebo bez nich. Už dávno neplatí, že braletku si môžu dovoliť len malé prsia.

Bavlnená podprsenka Anastasia nevystužená (kód: Anastasia)

Zbohom, letné trápenie!

Odopierate si sukne a šaty, pretože vás trápia odreté stehná? Nemusíte mať ani kilá navyše, aby sa tento letný problém ozval. Existuje elegantnejšie riešenie ako púdrovanie a natieranie antiperspirantom. Siahnite po nohavičkách s predĺženou dĺžkou alebo samostatných ochranných pásikoch na stehná. Fungujú skvele!

Kliknite na fotografiu a vyberte si šortky pod šaty

Bielizeň ako diskrétny pomocník

Tenké letné materiály prezradia všetko, tak sa nimi nenechajte zaskočiť. Pomôže vám bielizeň s okrajmi rezanými laserom, lepenými lemami alebo bezšvové kúsky. Splývajú s telom a ani pod priliehavým oblečením o sebe nedajú vedieť. A vďaka jednoduchým vychytávkam za pár eur si vychutnáte aj asymetrické šaty, hlboký výstrih, vykrojené prieramky tielka. Bez námahy skryjú ramienka alebo posunú zapínanie podprsenky do neviditeľných miest.


Chcete mať pod šatami bezchybne vyhladené a spevnené krivky? Spoznajte výhody sťahovacej spodnej bielizne v našom článku.

Luxusné sťahovacie body Livia (kód: LiviaK184_bod)

Prírodné vlákna vedú

Bavlna, modal, viskóza, bambus – to sú ideálne materiály na letné dni. Dovolia pokožke dýchať, ľahko sa udržiavajú a znesú častejšie pranie. Oceníte ich aj v noci, a to nielen pri nočnej košieľke, ale aj posteľnej bielizni.

Dámske pyžamo Livia (kód: Livia_pyz)

Farby áno… ale!

Letu farby pristanú a platí to aj pre spodnú bielizeň. Ružová, vanilková, svieža mint alebo oslnivá červená spoľahlivo rozjasnia váš letný outfit. A aj keď je v móde dovolené takmer všetko, stále sa držte zásady, že pod bielu blúzku alebo tričko patrí telová podprsenka. A práve tak sa pod pánskou košeľou ľahko stratí telový nátelník alebo múdre tričko proti poteniu.

Podprsenka Desiree nevystužená II (kód: D01997LA089)