Sladké chvíle vo dvojici: Spoznajte kúzlo zvodnej nočnej bielizne

Sladké chvíle vo dvojici: Spoznajte kúzlo zvodnej nočnej bielizne

23. mája 2023
Ako vybraťO bielizni

Karolína Marvánková

redaktorka

Dráždivá nočná bielizeň nie je výsadou iba na sviatok všetkých zamilovaných alebo oslavy výročia. Zvodné a erotické modely dokážu rozprúdiť tie najtajnejšie fantázie a poriadne okoreniť vzťah.

Zmyselnosť týchto na prvý pohľad nevinných kúskov by sme nemali podceňovať. S našimi drahými polovičkami dokážu totiž hotové divy. Ktoré zvodné pyžamo alebo košieľku si vybrať?

V hlavnej úlohe košieľky

V šatníku žiadnej ženy by nemala chýbať aspoň jedna sexy nočná košieľka. Vybrať si môžete medzi modelmi s čipkou, či tylom alebo odvážnejšími kúskami s rafinovanými prestrihmi.

Veľmi odvážne? Stavte na satén

Pokiaľ sa na erotické modely necítite, zaraďte do svojho šatníka nočné košieľky zo saténu. Ten nielenže vyzerá dobre, ale je lesklý, krásne splývavý a v teplejších mesiacoch schladí.

Modely pre bezchybnú svadobnú noc

Nastávajúce nevesty si neželajú nič iné, než aby ich svadobný deň prebehol úplne dokonale. A správne zvolená nočná košieľka môže napomôcť k tomu, aby bola nezabudnuteľná aj svadobná noc. Vyberať môžete medzi romantickými modelmi s čipkou aj odvážnymi kúskami v tmavších farbách.

Župan ako čerešnička na torte

Modely z nežnej čipky, priesvitného tylu alebo dráždivého saténu dokonale podčiarknu váš zvodný nočný model a hoci neodhalia veľa, tak skvele rozprúdia fantáziu vašej polovičky. Župany navyše dokážu skryť malé nedokonalosti, vďaka čomu skvele zdvihnú sebavedomie hanblivejším z nás.