Najlepšia vzpruha pre ovisnuté prsia: Zázračná Angelia New Bralette

Najlepšia vzpruha pre ovisnuté prsia: Zázračná Angelia New Bralette

Výkyvy váhy, tehotenstvo a dojčenie, ale aj jednoduchá gravitácia – to všetko pôsobí na elasticitu prsného tkaniva. Prsia postupom času strácajú tvar aj pevnosť. Preto je tu podprsenka Angelia New Bralette.

1. júna 2023
O bielizniZ Astratexu

Tajomstvo tkvie v unikátnom strihu

Ako už názov napovedá, podprsenka sa radí k braletkám a má trojuholníkové košíčky. Kúzlo spočíva v jej strihu, ktorý dokáže aj bez vystuženia veľmi efektívne pozdvihnúť prsia do pôvodného tvaru, ktorý mali pred ochabnutím prsného tkaniva. Navyše vďaka švom prsia nádherne zaguľatí a vy získate dekolt snov.

100 % tvarujúci efekt

Košíčky prsia krásne pozdvihnú, perfektne ich vytvarujú a zaguľatia.

Naozaj pohodlná

Široké kostice pre vysoký komfort, hebká podšívka z jemného tylu.

Klenot bielizníka

Exkluzívna lesklá čipka, ktorá nádherne vynikne v hlbokom výstrihu.

Užite si skvelý pocit pri nosení

Angelia New Bralette je nielen efektívna, ale aj veľmi komfortná. Špecialisti z Astratexu pre ňu zvolili široké kostice a podšívku z veľmi jemného tylu. Ten je skvelý v tom, že nedráždi pokožku, a to ani v prípade, keď máte citlivejšie prsia napríklad počas menštruácie.

Podprsenka síce prsia pozdvihne, ale nemá Push-Up efekt. To znamená, že je vhodná aj pre obdarené ženy, ktorým nepridáva v oblasti hrudníka na objeme. Navyše je vynikajúca aj pre mäkké prsia. Svojím strihom dodáva pocit aj vzhľad pevnejšieho dekoltu. Na Astratexe ju zoženiete v 34 veľkostiach s obvodom od 60 do 95 a košíčkami B až I.

Efektný módny doplnok

Vrchná čipka bola vybraná špeciálne pre kolekciu Angelia. Je mierne lesklá a krásne dokresľuje celkový pocit luxusu, ktorý vám podprsenka dopraje. Čerešničkou na torte je lesklý kamienok, ktorý zdobí stred dekoltu. Čaká vás spoločenská akcia alebo romantická schôdzka? Nechajte podprsenku decentne vykuknúť z výstrihu šiat, či blúzky. Odvážnejšie dámy si ju môžu vziať len tak pod sako namiesto topu.

Páči sa vám? Objavte ďalšie skvosty z kolekcie Angelia!