Premium plavky: Prežite prepychové leto

Premium plavky: Prežite prepychové leto

8. júna 2023
TrendyPlavky

Karolína Marvánková

redaktorka

Prémiová nemusí byť iba spodná bielizeň. Pripravili sme pre vás výber plaviek od tých najrenomovanejších značiek. Za každou z nich stoja roky usilovnej práce, ktoré im právom priniesli celosvetový úspech. A my veríme, že si ich zamilujete aj vy.

Banana Moon

Značka Banana Moon patrí k ikonám v oblasti plaviek. Pod rukami kalifornských návrhárov vznikajú trendy kúsky, ktoré žiaria pestrými farbami. Značka je charakteristická vysokou kvalitou materiálov a kalifornským zmyslom pre kreativitu a štýl. Vďaka tomu už niekoľko desaťročí prináša značka originálne, odvážne a štýlové plavky tisícom spokojných zákazníkov po celom svete.

Calvin Klein

Minimalistická a zároveň provokatívna. Taká je móda od amerického návrhára Calvina Kleina. Značka na trhu pôsobí už od roku 1968, plavky ale stále zostávajú pohodlné a nadčasové.

HUGO

HUGO si zakladá na tom, aby sa ženy cítili pohodlne a vyzerali dobre bez ohľadu na situáciu. Značka je vyhľadávaná pre vysokú kvalitu látok, zmysel pre detail a precíznosť. Dámske plavky zároveň držia maximálnu kvalitu, odrážajú trendy a sú hravé.

Maaji

Kolumbijská značka Maaji patrí medzi módnu špičku v oblasti plaviek. Svoje produkty vyrába s ohľadom na životné prostredie a snaží sa čo najviac využívať recyklovateľné materiály. Bikiny aj jednodielne plavky sú charakteristické záplavou pestrých farieb, výrazných potlačí a neboja sa ani odvážnych strihov, ktoré nechávajú vyniknúť krivky ženského tela. Špecialitou značky sú obojstranné plavkové modely, ktoré vám umožnia v priebehu chvíle premeniť celý plážový outfit.

Tommy Hilfiger

Plavky Tommy Hilfiger vynikajú prepracovanými strihmi a kvalitným spracovaním. Značka sa často inšpiruje v minulosti, plavky ale ladia s modernými trendmi. Konečným výsledkom sú nadčasové modely, ktoré fungujú v každej dobe.

Celú ponuku PREMIUM bielizne nájdete na našich stránkach. Ponorte sa do ich slávy aj vy.