Štýlová dovolenka: Rodinné leto plné spoločných zážitkov a pohody

Štýlová dovolenka: Rodinné leto plné spoločných zážitkov a pohody

9. mája 2023
TrendyZ AstratexuPlavky

Leto je čas odpočinku, radosti a dovoleniek! Vyrážate s rodinou? Nechajte sa inšpirovať tipmi na štýlové plavky. Poradíme vám, aké modely sú vhodné pre mamičky i dcéry, aby ste boli pekne zladené.

Nalaďte sa na rovnakú vlnu

My ženy sme celý rok v jednom kole. Nie je ľahké skĺbiť prácu, domáce povinnosti, starostlivosť o domov, rodinu i seba samú. Keď príde na odpočinok, je potrebné si čas strávený s našimi blízkymi poriadne užiť. To ale neznamená, že nutne musíme hodiť štýl za hlavu. Rady ste vyladené do posledného detailu? A čo tak sa po módnej stránke rovno zohrať aj s dcérou?

Plavky, ktoré pristanú každej žene

Dcéry majú často pocit, že im mamička nerozumie – či už ide o životný štýl, alebo o módne kreácie. Pritom stačí iba trochu iný strih a hneď si vyberiete obe. Na Astratexe vieme, že každá žena módu vníma inak. Preto u nás nájdete plavky, ktoré pristanú každej. Najmä naše vlastné kolekcie navrhujeme s ohľadom na rôzne potreby a štýly žien. Pokiaľ sa vám teda páči vzor na plavkách, ale nie strih, stačí sa pozrieť na podobné produkty a nájsť variant, ktorý vám bude vyhovovať, nech už sa chystáte leto stráviť akokoľvek.

LAUMA lingerie, Dámske dvojdielne plavky Savoy I (kód: 39K35_sada), Etna, dámske jednodielne plavky Eva (kód: Eva_001)

Aktívna dovolenka

Patríte k ženám, ktoré sa rady venujú letným športom? Nezabúdajte na to pri výbere plaviek. Ideálne sú jednodielne modely, ktoré lepšie držia na mieste aj pri náročnejších aktivitách. To ale neznamená, že na nich nemôže byť zaujímavý detail v podobe prestrihu, kombinácie vzorov alebo napríklad pevného šnurovania. Pre ženy, ktoré preferujú dvojdielne plavky sú vhodné kúsky s klasickými nohavičkami bez zaväzovania a pevnejšie podprsenky s kosticami alebo výstužou.

Volin, Dámske dvojdielne plavky Beatrice I (kód: P807APFPink_sada), dámske jednodielne plavky Raina (kód: P820APFPink)

Idylka zaliata slnkom

Na opaľovanie sú samozrejme najlepšie dvojdielne plavky, ktoré odhalia viac kože. Úplne najobľúbenejším strihom na chytanie bronzu bývajú bikiny. Tie totiž majú veľmi vykrojené nohavičky a trojuholníkovú podprsenku, často so zaväzovaním na šnúrky, ktoré sa dajú pri ležaní na bruchu ľahko rozviazať. Pokiaľ vám ale z nejakého dôvodu nie sú dvojdielne plavky pohodlné alebo jednoducho preferujte jednodielny strih, siahnite po kúskoch, ktoré majú hlbší výstrih a väčšie vykrojenie. A keď vás už slnečné lúče omrzia? Zakryť sa môžete štýlovým pareom, či plážovými šatami, ktoré ochránia nielen ramená.

Astratex, Bikiny Bibi (kód: Bibi01ATX_sada), dámske jednodielne plavky Beryl I (kód: Beryl04ATX)

Pohoda vo wellness

Plánujete vyraziť na rodinnú dámsku jazdu? Dajte všetkým najavo, že patríte k sebe. Zladené plavky vám dodajú šmrnc. Rovnaký môžete mať strih, vzor alebo napríklad farebnú škálu modelov.

Nezabúdajte, že vek je len číslo a dávno neplatí pravidlo, že zrelšia žena musí nutne zvoliť jednodielne plavky. Nebojte sa na pláži alebo pri bazéne hrdo ukázať svoje krásne krivky. Dvojdielne modely vyzerajú skvele na každej postave. Zatiaľ čo mamičky siahnu skôr po tých s vyšším pásom a klasickou podprsenkou s kosticami, dcéram, ktoré chcú vystaviť viac kože, budú vyhovovať vykrojenejšie nohavičky a podprsenka so zaväzovaním. Na plávanie je ale vhodnejšie voliť vystužené alebo polovystužené zaväzovacie podprsenky so silnejšími šnúrkami, ktoré lepšie udržia prsia pri pohybe.

Etna, Dámske dvojdielne plavky Kate I (kód: CD28W_608_sada), dámske dvojdielne plavky Stella (kód: Stella81W_608_sada)

V čom vyraziť na pláž?

Ak sa tento rok s dcérou chystáte k moru, vyskúšajte výraznejšie farebné plavky. Nielenže sa vďaka nim v dave ľahko nájdete, ale farby na letnom opálení krásne vyniknú. Pohrať sa môžete s rôznymi strihmi. Jednodielne plavky je možné ozvláštniť zaujímavou kombináciou farieb alebo výrazným vzorom. Ten sa potom môže premietnuť na zladených dvojdielnych plavkách. Pomocou doplnkov potom vyladíte svoj plážový look k dokonalosti.

Etna, Dámske dvojdielne plavky Amelia III (kód: Amelia39G_068_sada), dámske jednodielne plavky Rainbow I (kód: EwaW_610)

Fotografie boli zhotovené v ubytovacom zariadení K Vechtru (Instagram @k_vechtru_nevsedni_ubytovani)