Mení sa vám telo? Objavte šikovnú súpravu na úpravu podprsenky!

Mení sa vám telo? Objavte šikovnú súpravu na úpravu podprsenky!

Ženské telo prechádza množstvom zmien, a to každý deň. Chcete sa cítiť pohodlne v každej situácii a úlohe? Máme pre vás tip, vďaka ktorému vám vaše obľúbené podprsenky vždy padnú ako uliate.

10. júla 2023
Ako vybraťO bielizni

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Pre každodenné pohodlie

Všetky niekedy bojujeme s tým, že sa v spodnej bielizni cítime nepohodlne. Aj keď poznáme správnu veľkosť podprsenky alebo nosíme rovnaké obľúbené kúsky, niekedy nám spodná bielizeň jednoducho nesedí. Dôvodov môže byť niekoľko a nie každý si vyžaduje kúpu novej spodnej bielizne alebo vrátenie modelu, ktorý sa nám naozaj páči.

👙 Nová podprsenka býva tesná a je to úplne v poriadku. Než sa vám úplne prispôsobí, môžete si vďaka predĺženému zapínaniu zaistiť pohodlie. 

👙 Počas menštruačného cyklu prechádza telo radom zmien. Mnohé z nás bojujú so zadržiavaním vody a pocitom nafúknutého brucha. V týchto dňoch môže podprsenka škrtiť a tlačiť. Vďaka predĺženému zapínaniu sa tento nepríjemný pocit stane minulosťou. 

👙 Začínate športovať? Obvod pod prsami sa môže zmeniť v dôsledku naberania svalovej hmoty a formovania postavy. Pomôže vám skrátenie obvodu.

👙 Rozhodli ste sa schudnúť pár kíl? Prvé zmeny sú často vidieť práve v oblasti hrudníka, aby s vami bielizeň udržala krok, využite zmenšovač obvodu.

👙 Milujete svoju obľúbenú podprsenku, ale v topoch a šatách s vykrojeným chrbtom vám vykukujú ramienka? Módnemu faux pas sa ľahko vyhnete so sťahovačom ramienok.

Čo nájdete v súprave na úpravu podprsenky?

Predĺžené zapínanie

Vďaka predĺženému zapínaniu môžete nastaviť obvod podprsenky až o 3 veľkosti.

Zmenšovač obvodu

Obľúbená podprsenka sa vytiahla? Zmenšovač skráti zapínanie až o 3 veľkosti.

Sťahovač ramienok

Šikovná pomôcka, vďaka ktorej využijete podprsenku pod viac strihov oblečenia.

Aby vám bielizeň dlho vydržala

O podprsenky a spodnú bielizeň všeobecne sa treba dobre starať. Bielizeň je väčšinou vyrobená z jemných tkanín, ktoré sa môžu vplyvom prania v práčke poničiť. A pretože vieme, že nie vždy máte čas a chuť prať bielizeň v ruke, pribalili sme do súpravy aj pracie vrecko, ktoré vám pomôže. Vďaka nemu zaistíte, aby nevyliezali kostice a háčiky zapínania sa vám nezachytili o ďalšiu bielizeň. Navyše vám háčiky môžu poškodiť aj práčku, pokiaľ sa nešťastne zaseknú do bubna. Používaním vrecka teda ochránite nielen svoju spodnú bielizeň a iné kúsky, ale aj samotnú práčku.

Riešenie vždy po ruke

Pomôcky na úpravu podprsenky máte vďaka praktickému baleniu vždy po ruke. Ľahko si tak celú súpravu môžete zobrať so sebou napríklad pri cestovaní. Keďže myslíme aj na prírodu, všetko je zabalené v znovu použiteľnom uzatvárateľnom vrecúšku. Ten môžete využiť napríklad na kozmetiku alebo ako organizér do kabelky na jelení loj, vreckovky, malý parfum a iné drobnosti.