Bláznivé leto: Odviažte sa vo farbách dúhy

Bláznivé leto: Odviažte sa vo farbách dúhy

Že sú pestré farby iba pre mladých? Omyl. Osviežiť svoj šatník farbami môže každý bez ohľadu na vek. A práve leto je ako stvorené pre odvážne outfity. Začať môžete napríklad pri plavkách.

24. júna 2024
Plavky

Denisa Stasinková

redaktorka

Leto je tu a s ním prichádzajú aj divokejšie trendy. Plavky nie sú výnimkou. Sýte farby, vzory aj ozdobné detaily sú populárne najmä u mladých. To však neznamená, že sú zakázané aj pre staršiu generáciu. Práve naopak, sú vítanou zmenou oproti klasickej čiernej, ktorú vidíme najčastejšie, a to nielen pri vode. Vyberte si tentoraz niečo, v čom vystúpite z davu.

👙Ružová, modrá, zelená alebo dokonca trblietavé varianty sú tento rok v obľube. Sýtejšie farby upútajú pozornosť a dodajú vám ten správny letný sexepíl.

👙Tropické kvety, listy a ďalšie rastlinné vzory boli v móde už skôr a opäť sa vracajú. Môžete vyskúšať menej výstredné kúsky s jednofarebným vrškom a vzorovaným spodkom.

👙Zvieracie vzory sú hitom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Napríklad s takými leopardími kúskami zaujmete na každej pláži.


Tento rok frčí odvaha

Či už budete tohtoročné leto tráviť pri mori, rybníku alebo bazéne, cieľ je jasný. Vyniknúť a odviazať sa. V tom vám pomôžu trendy plavky. A ktoré letia? Pestré farby a geometrické, zvieracie alebo rastlinné vzory. Pokiaľ sa chcete s farbami udržať trochu na uzde, vyberte si jemnejší odtieň s lesklým efektom.

Mužné vzory pre alfasamcov

Ani muži sa tento rok nemusia držať čiernej klasiky. Nechajte ich vyskúšať trochu netradičné vzory. V plavkách s kačičkami alebo plameniakmi rozhodne urobia dojem a znovu v sebe prebudia hravosť z detských rokov. V ponuke máme šortky vo voľnom strihu, boxerky aj slipové plavky. Vyberie si každý.

Hravosť sa skrýva v doplnkoch

Netrúfate si na výrazné plavky? Šťavu svojmu letnému štýlu dodáte pomocou doplnkov. A že je z čoho vyberať!