Vykročte do leta v nových plavkách: Nadčasové modely pre štýlové leto

Vykročte do leta v nových plavkách: Nadčasové modely pre štýlové leto

23. mája 2023
TrendyZ AstratexuPlavky

Každá z nás je iná, ale všetky sa chceme cítiť skvele. Dobre zvolený strih dokáže zázraky. Stačí si zvoliť správne plavky, ktoré padnú ako uliate. Inšpirujte sa našimi tipmi.

Plavky pristanú každým krivkám

Nezáleží na tom, či ste drobná, vysoká, štíhla alebo máte napríklad nejaké to kilo navyše. Ženskosť sa neodvíja ani od čísla na váhe, ani od veku. Je to o skvelom pocite a sebavedomom vystupovaní. Že s tým máte pri bazéne alebo na pláži problém? Keď si vyberiete správny strih plaviek, verte, že to s vaším sebavedomím dokáže doslova zázraky. Dobre padnúce plavky nikde neodstávajú, lichotia krivkám a pritiahnu pozornosť k vašim prednostiam.

Etna, Dámske dvojdielne plavky Amelia III (kód: Amelia39G_068_sada), dámske jednodielne plavky Rainbow I (kód: EwaW_610)

Klasika nie je nuda

Medzi klasické sa radia jednodielne plavky a dvojdielne plavky konzervatívnejších strihov, spravidla s vyššími nohavičkami a podprsenkou s kosticami. Zdá sa vám, že s tým pri vode príliš neoslníte? Zamerajte sa na detaily. Výrazné vzory, sýte farby, kvetinové, či zvieracie potlače alebo šnurovanie povznesú jednoduchý kúsok na rafinovaný model hodný módneho móla. Pridajte ľahučké šaty, pareo alebo klobúk a máte sofistikovaný outfit do plážového baru.

Etna, Dámske dvojdielne plavky Kate I (kód: CD28W_608_sada), dámske dvojdielne plavky Stella (kód: Stella81W_608_sada)

Nebojte sa odhaliť svoje tvary

Ponorte sa do letných radovánok. Na opaľovanie sú najlepšie plavky, pri ktorých môžete ľahko stiahnuť ramienka. Vďaka tomu sa vyhnete opáleným bielym prúžkom na koži. Na opaľovanie využijete bikiny, dvojdielne plavky s odopínateľnými ramienkami alebo bandeau podprsenkou. Pokiaľ sa na dvojdielne plavky necítite, skvelým kompromisom pre vás budú tankiny. Tie schovajú bruško, ale pri opaľovaní ich stačí jednoducho vyhrnúť.

Astratex, Dámske dvojdielne plavky Ibiza Dance (kód: PLA065_MX1_sada)

Sebavedomie nikdy nevyjde z módy

Našli ste svoju vysnívanú farbu alebo vzor, ale nepáči sa vám strih plaviek? Pri mnohých modeloch máme na výber niekoľko rôznych strihov, ktoré vyhovujú každej žene, od bikín pre odvážnejšie až po jednodielne plavky. Hlavné však vždy je, že najviac vám pristane to, v čom sa cítite dobre. Zabudnite na hanblivosť, vystavte svoje telo slnku a užite si leto plnými dúškami.

Etna, Dámske dvojdielne plavky Elison I (kód: CWL11L_001_sada), Astratex, Plážová tunika Anne Long (kód: PLA153_001_sat)
Volin, Dámske dvojdielne plavky Beatrice I (kód: P807APFPink_sada), dámske jednodielne plavky Raina (kód: P820APFPink)

Fotografie boli zhotovené v ubytovacom zariadení K Vechtru (Instagram @k_vechtru_nevsedni_ubytovani)