Hviezdou aj v obývačke: S prémiovou bielizňou sa budete cítiť výnimočne v každej úlohe

Hviezdou aj v obývačke: S prémiovou bielizňou sa budete cítiť výnimočne v každej úlohe

Kto z nás by si občas nechcel pripadať ako celebrita? Oblečte si bielizeň slávnych značiek a urobte si doma svoju vlastnú módnu show alebo premeňte obývačku na tanečný parket a zavlňte sa napríklad pri príprave raňajok. Pohyb vám dodá dobrú náladu aj sebavedomie na celý deň.

4. septembra 2023
TrendyO bielizni

Karolína Marvánková

redaktorka

Sebavedomie začína už pod šatami. Vždy ste si chceli obliecť nejaký naozaj prémiový kúsok? Nemusíte hneď siahať do úspor, aby ste si kúpili outfit, ktorý vytiahnete zo skrine len pri špeciálnych príležitostiach. Rozmaznávajte sa bielizňou od prémiových značiek. Je krásna a vyniká perfektnými materiálmi. A to najlepšie? Nie je to bielizeň len „na efekt“. Veľa prémiových značiek sa zameriava na klasické jednoduché strihy, ktoré sú vhodné na každodenné nosenie aj šport. Na tie výnimočné chvíle je potom v ponuke množstvo luxusných čipkovaných kúskov v rozmanitých farbách. Stačí si iba vybrať.

Inšpirácia od hviezd Instagramu

Pozrite sa na náš Instagram. Nájdete tam množstvo tipov na obľúbené značky a modely a aj to, ako skombinovať spodnú bielizeň s outfitom.

Zamilujte si premium kolekcie

Zaujíma vás, aké známe značky nájdete v našej ponuke? Prečítajte si náš ČLÁNOK alebo sa rovno pozrite na celú PONUKU a vyberte si svoj vysnívaný model.