Pripravte sa na partnerské tango

Pripravte sa na partnerské tango

Spoločné chvíle s partnerom sú ako tanec. Nežná predohra po chvíli naberá zmyselný rytmus. Skvelým pomocníkom na okorenenie týchto chvíľ je zvodná spodná bielizeň. Pripravili sme pre vás prehľad všetkých obľúbených kúskov a je len na vás, ktoré si zamilujete.

18. septembra 2023
TrendyO bielizni

Karolína Marvánková

redaktorka

Nechajte sa uniesť rytmami farieb

Psychológia farieb je niečo, čo by sme nemali obzvlášť pri výbere odvážnej bielizne podceňovať. Okrem farieb myslite aj na materiál – čipka je veľmi romantická, priesvitný satén dráždivý a sieťovina viac odhaľuje, než skrýva.

Erotická podprsenka, podväzkový pás a erotické brazilky Tallulha

Tajomná čierna

Vytvorí záhadný a elegantný look. Temné farby, rafinované detaily a kombinácia materiálov vás v okamihu premenia na femme fatale.

Dámska súprava Aga

Romantická biela

Jemnosť, nežnosť a romantiku symbolizuje práve biela spodná bielizeň. Ukážte vďaka nej svoju nežnú a nevinnú stránku, ktorá potrebuje byť rozmaznávaná.

Zvodný komplet Greda

Zvodná červená

Symbolizuje túžbu, príťažlivosť, zmyselnosť a vášeň. Je to farba žien, ktoré vedia, čo od života chcú a idú si za tým.

Pretancujte večerom v pančuchách

Pokiaľ chcete do svojho outfitu zaradiť aj podväzkový pás, perfektne sa k nemu budú hodiť pančuchy. Tie sú predchodkyne samodržiacich pančúch, ktoré majú lem z vnútornej strany vybavený protišmykovými silikónovými prúžkami. Pančuchy na podväzkový pás si ale svoju popularitu stále držia. Konečný výsledok z oboch variantov bude nielen pohodlný, ale zároveň veľmi ženský. A nakoniec je len na vás, do ktorej farby budete komplet ladiť – bude to nesmrteľná čierna, živočíšna červená alebo nevinná biela?

Astratex tip:

Neviete si rady s podväzkami? Pozrite si naše video, v ktorom vám ukážeme, ako si ich ľahko a rýchlo obliecť.

V čipkovanej bielizni zvládnete aj tanec povinností

Čipkovaná bielizeň nehrá prím iba v spálni. Zaraďte tieto krásne kúsky aj do svojho bežného života. Obliecť si ich môžete do práce alebo na kávu s kamarátkami.