Pánska volenka: Prezradíme, aká bielizeň je pre mužov jasnou voľbou

Pánska volenka: Prezradíme, aká bielizeň je pre mužov jasnou voľbou

Zatiaľ čo my ženy máme rady v šatníku aj bielizníku rozmanitosť, páni si potrpia skôr na pohodlie. Poďte sa s nami pozrieť na základné strihy pánskej bielizne, na obľúbené stálice mužských šuplíkov aj nové trendy.

27. augusta 2023
O bielizni

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Pánska móda nie je len šedá a čierna

Hoci muži bývajú pri výbere farby bielizne umiernenejší, trendy sa nevyhýbajú ani ich bielizníkom. Viete, že dlho najobľúbenejšiu modrú farbu nahrádza v posledných rokoch vínová? Ak máte doma klasika, ktorý sa drží zabehnutých koľají, nenápadne mu ju prepašujete do šuplíka tak, že kúpite výhodné balené viac kusov bielizne, kde jedny také budú. A ak je odvážnejší, skúste sýtočervenú. Tá je u mnohých značiek pánskej bielizne veľmi populárna a vyzerá výborne. Trendy sú tiež veselé výrazné vzory.

Bambusovú bielizeň si zamiluje.

Poznáte bambusovú bielizeň? Pokiaľ nie, je na čase to napraviť. Bambus má vynikajúce vlastnosti, a aj keď je extrémne tvrdý, bielizeň z jeho vlákien je mäkká a veľmi pohodlná. Navyše je aj pružný a svojou jemnosťou sa na dotyk takmer vyrovná hodváb. Skvele absorbuje vlhkosť a je až štyrikrát savejšia ako bavlna. Čerešničkou na torte je schopnosť pohlcovania pachov a antibakteriálne vlastnosti.

Chlapská KáPéZetka alebo... čo mu nesmie chýbať

Čo sú „must have“ kúsky pánskych šuplíkov? V jeho bielizňovom repertoári musia byť pohodlné ponožky. Stavte na prírodné alebo funkčné materiály, aby dobre viedli pot od tela a nevznikal nepríjemný zápach. Na náročnú poradu so šéfom alebo pracovnú schôdzku je nenahraditeľné tričko s potítkami. V telovej farbe pod košeľou nie je vidieť a dodá mu sebavedomie alfa samca. Chýba mu pomyselný pekáč buchiet? So sťahovacou bielizňou ho vykúzli okamžite.