Whisper new: Skvelá podprsenka na denné nosenie

Whisper new: Skvelá podprsenka na denné nosenie

Podprsenka Whisper new ponúka ideálnu kombináciu opory a pohodlia, najmä pre menšie a stredné prsia. Prečítajte si, prečo si ju zamilujete aj vy.

31. marca 2023
O bielizniZ Astratexu

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Maximálne pohodlie bez kostíc

Navrhnutá špecialistami z Astratexu

Podprsenka Whisper new poskytuje oporu, ale zároveň vysoký komfort pri nosení. Mäkký jemný materiál krásne priľne k pokožke. Je vystužená, ale nemá klasické kostice. Dobre drží tvar a poskytne dostatočnú oporu menšiemu a strednému poprsiu.

Úplne hladká

Vďaka svojmu strihu a materiálu je pod oblečením prakticky neviditeľná.

Bez kostíc

Extra pohodlie aj pri celodennom nosení, opora vďaka vystuženým košíčkom.

Krásny dekolt

Priľne k telu, menším a stredným prsiam vykúzli pekný tvar dekoltu.

Podprsenka Whisper new vám zaručí pohodlie počas celého dňa

Podprsenku Whisper new zoženiete v 12 veľkostiach Najlepšie sadne ženám s obvodom 70 až 85 a košíčkami B až D. Vďaka hladkému strihu sa skvele hodí na denné nosenie a pod priliehavé oblečenie. Vyberte si zo základného farebného tria: biela, béžová a čierna.

S čím podprsenku Whisper new kombinovať?

Najlepšou voľbou budú hladké nohavičky, s ktorými vytvoríte perfektný základ bielizníka. Zvoľte laserom rezané alebo bambusové modely. Pokiaľ chcete komplet bielizne trochu ozvláštniť, siahnite po nohavičkách s čipkou alebo priehľadnou sieťovinou. Na leto sa hodia sťahovacie kraťaskové nohavičky, vďaka ktorým sa neodierajú stehná a pod šatami či sukňou vyhladia siluetu.