Príprava na pracovný tanečný kolotoč: V krásnej bielizni pretancujete povinnosťami s ľahkosťou

Príprava na pracovný tanečný kolotoč: V krásnej bielizni pretancujete povinnosťami s ľahkosťou

Leto sa už pomaly končí a po dovolenkách začíname v práci opäť naskakovať do svižnejšieho tempa. Spoločne s tým sa deti vracajú do školských lavíc a kolotoč povinností sa opäť rozbieha. Pozrite sa, v akej bielizni všetko pohodlne zvládnete.

12. augusta 2023
TrendyO bielizni

Karolína Marvánková

redaktorka

Je čas sa začať otáčať

Život je niekedy jednoducho tanec. A ako taký vyžaduje správne kroky aj balans. Aby ste boli pripravení na návrat do práce po dovolenke, je potrebné sa po „lenivejšom“ lete dostať znova do rytmu. Rovnako ako tanečné kolo je chvíľami pomalé a náhle zrýchľuje, tak aj úlohy, ktoré treba zvládnuť, prichádzajú s rôznou intenzitou a občas sa medzi nimi doslova točíme v kruhu. Ako sa s nimi popasovať s eleganciou a v pohodlí? S krásnou bielizňou bude aj ťarcha povinností ľahšia! Poradíme, aké si vybrať.

S čím skombinovať čipkované podprsenky?

Ako to nosia ostatní

Inšpirujte sa na našom Instagrame. Zistíte, aké modely sa páčia ostatným a prezriete si, ako bielizeň zaujímavo kombinovať – či už si vyberáte kúsky do práce, alebo na domáci relax.

Astratex tip:

Neviete, aký druh sťahovacej bielizne si vybrať? Prečítajte si náš článok, v ktorom sa dozviete všetko potrebné.

Bielizeň ako hlavný prvok outfitu

Pripravte sa na nadchádzajúce sychravé rána a chladné večery. Stavte na body a urobte z neho rovno základ celého looku. Okrem toho, že sa nebudete musieť báť prechladnutých obličiek, bodyčka sa vďaka svojmu strihu nevyhŕňajú, čo je pri hektickom pracovnom dni jednoznačné plus. Keď body skombinujete s pančuchami, stačí pridať sukňu a perfektný model je na svete. Vyskúšajte vzorované silonky, sú krásne a vaša najobľúbenejšia sukňa s nimi bude vyzerať každý deň inak.

Neviete si rady s výberom pančúch?

Pozrite sa na video z Astratex Poradne, v ktorom vysvetlíme, čo znamená skratka DEN a poradíme, ako pančuchy kombinovať.

Aj páni majú v práci kolotoč

Nezabudnite, že aj mužov čaká s končiacim letom pekný tanec. Či už ich čaká náročné obdobie v práci, alebo v prípade tých mladších napríklad nový polrok v škole, určite budú potrebovať komfortnú bielizeň a oblečenie. Na porady so šéfmi a školské skúšky sa perfektne hodí obľúbené tričko s potítkami. Máte doma športového nadšenca? Kúpte mu kvalitné boxerky a bielizeň z funkčných materiálov.