Výbava na svadobný deň aj noc: Bielizeň, ktorej poviete svoje „áno“

Výbava na svadobný deň aj noc: Bielizeň, ktorej poviete svoje „áno“

Aby ste sa počas svojho svadobného dňa cítili skvele, potrebujete nielen vysnívané šaty, ale aj bielizeň, ktorá vám dokonale padne, nebude nikde vykukovať a bude držať na mieste počas obradu aj svadobnej párty.

24. apríla 2024
Ako vybraťO bielizni

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

Aby podprsenka a šaty skvele ladili

Nech už sa budete vydávať v akomkoľvek outfite, vaša bielizeň si s ňou musí perfektne rozumieť. Nepodceňujte výber svadobnej podprsenky. Možností je celý rad. Čipky, modely s extra nízkym stredom do hlbokých výstrihov, bardot štýl pre okrúhly dekolt, nalepovacie podprsenky alebo fixačné lepiace pásky pod extravagantné šaty s prestrihmi. Čo si vyberiete?

Sebavedomie pre nevestu

Nezáleží na tom, či nosíte konfekčnú veľkosť XS alebo XL, drobná výpomoc od sťahovacej bielizne príde vhod vždy. Nielenže pomôže vytvarovať krivky, navyše postavu tiež vyhladí, čo oceníte nielen pri svadobnom fotení. Formujúca bielizeň nádherne tvaruje a zaistí, že ani pod saténovými hladkými šatami nebude vidieť nič, čo nechcete. Výber materiálov a strihov navyše zaručuje, že aj v sťahovacom body budete vyzerať skvele.

Snová svadobná noc

Dostaňte svoju drahú polovičku do kolien výberom bielizne na vašu prvú novomanželskú noc. Bude to nežná biela čipka, hodvábna nočná košieľka, priehľadné body alebo podväzkový pás a pančuchy? Bielizeň na svadobnú noc nemusí byť len biela. Môžete ju ladiť aj do výrazných farieb, ako je čierna, ružová a červená. Premeníte sa na nežný kvet či horúcu zvodnicu? Fantázii sa medze nekladú.

Nevyhnutnosti pre nevestu aj družičky

Pred samotným dňom D vás čaká rozlúčka so slobodou, prípravy s družičkami a niekoľko skúšok svadobného modelu. Na pamätných fotkách bude skvele vyzerať svadobný župan v kombinácii s mäkkými papučkami.

Riešenie pre krízové situácie

Svadobnému dňu predchádzajú mesiace príprav. Môže sa však stať čokoľvek, preto je najlepšie mať v pohotovosti pomocníkov pre prípad, že by ste museli bielizeň na mieste upraviť. 

Ženích ako zo škatuľky

Páni chcú vo svadobný deň tiež vyzerať k svetu. Počas príprav sa vášmu vyvolenému bude hodiť pohodlný župan, aby si nepokrčil oblek. Samozrejmosťou sú ponožky, ktoré sa v poltopánkach nebudú zhŕňať a budú ladiť s oblekom. A samozrejme pohodlná spodná bielizeň. Aby vyzeral perfektne nielen na fotkách, zaistí sťahovací brušný pás. Pokiaľ to na oslave plánujete roztočiť, oblečte mu telové tričko s potítkami, ktoré zabráni nevzhľadným mapám od potu na košeli.


Fotografie dámskej bielizne boli nafotené vo svadobnom salóne V bielom (Vinohradská 81, Praha, instagramový profil @v-bilem).