Vysoké krajčírstvo z Paríža: Spoznajte značku CHANTELLE

Vysoké krajčírstvo z Paríža: Spoznajte značku CHANTELLE

Keď sa povie francúzska bielizeň, predstavíme si dokonalé strihy, krásne čipky a šik vzory. Presne taká je značka CHANTELLE. Objavte superprémiovú bielizeň, ktorej história siaha až do roku 1876.

27. mája 2024
O bielizni

Nikola Herčíková

šéfredaktorka

To najlepšie od majstrov v odbore

Francúzska bielizeň je pojem, ktorý má zvuk po celom svete. Značka CHANTELLE zosobňuje čistú esenciu parížskej módy a všetko, čo sa vám vybaví, keď si predstavíte femme fatale. Presne tak sa budete cítiť, keď si oblečiete modely tejto odevnej ikony. CHANTELLE nie je len bielizeň. Je to úcta k tradíciám v kombinácii s inováciami. Je to špičková odbornosť v oblasti materiálov, strihu a dizajnu. Sú to tie najkvalitnejšie francúzske čipky a látky, precízne spracované do dokonalých strihov bez jediného chybného stehu.

Prečo sa oplatí investovať do kvalitnej bielizne?

▪️ Pri správnej starostlivosti nehrozí žiadne páranie švov, vyťahovanie materiálu či strata farby a tvaru. Kvalitná bielizeň vám vydrží naozaj dlho.

▪️ Pocit pri nosení je na nezaplatenie. V luxusnej bielizni sa budete cítiť skvele a urobí vás šťastnou zakaždým, keď si ju oblečiete.

▪️ Verte alebo nie, ale správna bielizeň urobí s vaším sebavedomím divy. Pokojne si cez ňu môžete obliecť džínsy a tielko a stále si budete pripadať sexy.

▪️ Pre veľké prsia je perfektne vypracovaný strih doslova spásou. Už žiadne nevzhľadné hrče pod tričkom, pretekanie pŕs z košíčkov ani odreniny od kostíc.

▪️ Kvalitná podprsenka pomôže správne rozložiť váhu dekoltu, uľaví tak ramenám, šiji aj chrbtu a pomôže tiež zlepšiť držanie tela.

Zdroj: CHANTELLE

Čo zosobňuje „žena CHANTELLE“

Ženy sú pre túto značku nekonečným zdrojom inšpirácie. Sú nežné aj silné, kreatívne aj pokojné, žiaduce aj šik. A neustále sa menia, rovnako ako samotná móda. Bielizeň CHANTELLE uctieva krásu vo všetkých jej formách aj veľkostiach. Preto nie je iba oku lahodiaca, ale aj funkčná. Majstrovské strihy tak dodajú oporu krivkám, ktoré ju potrebujú, zmyselnosť tvarom, ktoré po nej túžia a sebavedomie všetkým ženám, ktoré ho hľadajú.

Čipkovaná bielizeň

Čipkovaná bielizeň

Najkvalitnejšie francúzske čipky majstrovsky vypracované tak, aby podčiarkli ženské sebavedomie, dodali pocit zvodnosti a zároveň správne tvarovali a držali krivky.

Podprsenka CHANTELLE Fleur nevystužená Bardot
Podprsenka CHANTELLE Fleur nevystužená Bardot
90,99 €
Brazilky CHANTELLE Fleur čipkované
Brazilky CHANTELLE Fleur čipkované
46,99 €
Podprsenka CHANTALLE Champs Elysées nevystužená
Podprsenka CHANTALLE Champs Elysées nevystužená
94,99 €
Francúzske nohavičky CHANTALLE Champs Elysées
Francúzske nohavičky CHANTALLE Champs Elysées
54,99 €
Keď sa krása snúbi s funkčnosťou

Keď sa krása snúbi s funkčnosťou

Modely poskytujú oporu a sú navrhnuté tak, aby tvarovali ženské krivky. Kto hovorí, že zmenšujúce a odľahčujúce podprsenky nemôžu byť krásne?

Odľahčujúca podprsenka CHANTELLE Impression nevystužená

Zmenšujúca podprsenka CHANTELLE Hedona nevystužená

Zmenšujúca podprsenka CHANTELLE C Magnifique vystužená

Zmenšujúca podprsenka CHANTELLE Norah nevystužená

Zodpovednosť, zmena, inovácia

Na konci 19. storočia, kedy značka – vtedy ešte pod iným názvom – vznikla, boli ženy stále spútané v korzetoch. Zásadným krokom k zmene bolo vytvorenie prvej elastickej tkaniny, ktorú mal na svedomí práve zakladateľ značky François Auguste Gamichon. Roky vývoja a zdokonaľovania sa potom premietli v ďalších produktoch CHANTELLE, napríklad v ikonickej podprsenke „Défi“, čo bola vôbec prvá bezšvová vystužená podprsenka, ktorá ponúkala skutočnú oporu. Vďaka svojmu inovatívnemu prístupu značka nikdy nepoľavila vo svojom vývoji a dnes sa môže pochváliť absolútne najlepšími materiálmi na trhu. A teraz si ich môžete vyskúšať aj vy.

Zdroj: CHANTELLE